0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Chardonnay,BIO 2018

Rýchly prehľad

Víno - odrodové - víno s ovocno korenistým charakterom a sviežou kyselinkou.


Biele víno - suché - Languedoc-Roussillon - Francúzsko
Použité odrody - Chardonnay

Krajina

Francúzsko

Farba

Biele

Cukornatosť

suché

Objem

0,75 l

Dostupnosť: Skladom

10,30 €

Detaily

Vína z kolekcie Prima Nature zdôrazňujú prirodzený hroznový prejav. V tomto prípade aj s jemným citrusovo - herbálnym dotykom. Skvelé k plodom mora.

Výrobca

GERARD BERTRAND

GERARD BERTRAND

Gérarda Bertranda môžeme bez predsudkov považovať za vyslanca regiónu. Reprezentujú to najlepšie, čo môže južné Francúzsko ponúknuť. Vína nesú podpis svojho majiteľa v podobe vyváženosti, harmónie chuti, elegancie a čistej chuti ovocia.

Vinárstvo úspešne spája víno s turizmom, kultúrou a gastronómiou. Vplyvná doména sa však čoraz častejšie presadzuje aj v kolekcii luxusnejších vín. Z celkovej rozlohy viac ako 400ha sa jednotlivé usadlosti vinifikujú samostatne.

Každá z nich oslovuje znalcov vlastným štýlom a príbehom. Domaine de Villemajou kúpil Gérardov otec v roku 1970 s dnes už 100 ročným Carignanom. Domaine de Cigalus – ako neoficiálne Grand Cru Classé juhu má od roku všetky vína certifikované Biadynamic – Demeter. Château l´Hospitalet v La Clape s konceptom hotela, reštaurácie a kultúrneho centra s letnými jazzovými koncertmi. Toto unikátne víno je od roku 2013 taktiež certifikované Biodynamic – Demeter.