0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Gurmano - 1000 g zrnková

Rýchly prehľad

Kávový blend, ktorý si vás získa čokoládovo-hrozienkovou chuťou a jemnými kvetinovými tónmi.


Dostupnosť: Skladom

29,90 €

Detaily

Top espresso káva nielen pre gurmánov

Ebenica Gurmano je unikátny kávový blend, ktorý v sebe dokonale snúbi latinsko-americké kávy Arabica s ázijskou Cherry Robustou v pomere 80:20. Vďaka vyváženej súhre týchto odrôd má káva Gurmano výraznejšie telo a horkejšiu chuť, v ktorej cítiť sýte tóny tmavej čokolády s osviežujúcimi stopami hrozienok a kvetín. Ako v chuti, tak i v aróme kávy Ebenica Gurmano dominujú výrazné čokoládové tóny. Jej plná krémová konzistencia sa dokonalo hodí na prípravu espresso káv, no v spojení s mliekom sa ešte viac zaobľuje.

Víťazná káva v Great Taste 2019 v kategórii espresso

Hodnotenie kávy Gurmano porotou Great Taste: ,,Konzistentný tmavší blend s príjemnou plnou cremou. V chuti cítiť tóny pravej horkej čokolády, ktoré sa v ústach krásne zaobľujú. Horkosť charakteristická pre robustu sa s trochou teplého mlieka zjemňuje do bohatej čokoládovej krémovosti."

Výrobca

EBENICA

EBENICA

Modranská pražiareň kávy EBENICA COFFEE vznikla v roku 2009 a od tej doby si získala srdcia mnohých kávových nadšencov nielen doma, ale aj v zahraničí. Vďaka viacerým medzinárodným oceneniam (Coffee Review USA, 2013, Great Taste UK, 2019 a 2020) sa ich káva teší značnému záujmu, a to nielen zo strany odbornej verejnosti a HORECA segmentu, ale aj koncových spotrebiteľov.