0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Intensivo - 1000 g zrnková

Rýchly prehľad

Jedna z TOP10 espresso káv Európy so zemitejšou, no sladkou čokoládovo-orieškovou chuťou.


Dostupnosť: Skladom

38,40 €

Detaily

Komplexná káva s vôňou čokoládového krému

Ebenica Intensivo je starostlivo vytvorená kompozícia prémiových odrodových káv z Južnej Ameriky, Ázie a Afriky. Charakterizuje ju hebká, šťavnatá aróma, v ktorej cítiť orgován a čokoládový krém. V espresse plná, intenzívna chuť hustého sirupu vyúsťuje do kvetinových a čokoládovo-orechových tónov s prvkami čiernych bobulí. Intensivo je komplexná odrodová káva, v ktorej sa objavujú zemitejšie, tabakové príchute s mierne citrusovým záverom. Vynikajúco sa hodí na prípravu ristretto a espresso káv, no príznačná čokoládovosť sa zachováva aj pri kávach s mliekom.

Víťazná káva v Great Taste 2020 v kategórii espresso

Hodnotenie kávy Intensivo porotou Great Taste: ,,Bohatá crema, veľmi ľahko sa dajú zachytiť tóny čokoládového krému a aromatického javorového sirupu – tóny dreva a korenia vytvoria veľmi lákavú šálku kávy. Veľa zemitej, drevitej chuti, s dobrou dávkou horkosti, ale nie príliš silnou. Dotyk sladkosti vyvážený aciditou, veľmi bohatý profil praženia, zaoblená, dlhotrvajúca dochuť. Veľmi dobrý profil praženia a celková kombinácia chutí."

Výrobca

EBENICA

EBENICA

Modranská pražiareň kávy EBENICA COFFEE vznikla v roku 2009 a od tej doby si získala srdcia mnohých kávových nadšencov nielen doma, ale aj v zahraničí. Vďaka viacerým medzinárodným oceneniam (Coffee Review USA, 2013, Great Taste UK, 2019 a 2020) sa ich káva teší značnému záujmu, a to nielen zo strany odbornej verejnosti a HORECA segmentu, ale aj koncových spotrebiteľov.